Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Tvorba microsites

Microsites, minisites nebo podpůrné weby. Těmito termíny lze označit takové stránky, které jsou vytvořeny proto, aby podporovaly mateřský web. Nejčastěji se tak děje, když například potřebujete zviditelnit určitý produkt vašeho internetového obchodu.

Microsite je jednoduchý web s několika podstránkami, který je zaplněn kvalitním, originálním, a především tematickým obsahem s rozumně rozmístěnými odkazy směřující na mateřský web.

V poslední době mají zpětné odkazy právě z microsites čím dál větší váhu pro vyhledávače. Jedná se tedy o velice efektivní způsob linkbuildingu.

Microsite s blogem

Kromě klasické microsite tvořené čistě přes HTML a CSS s označením „Basic“ si ode mě můžete nechat vytvořit i microsite ve spojení s blogem. Tuto službu nazývám „Premium“. Takováto microsite bude doplněna o klasický blog postaveném na redakčním systému Wordpress, kam budete moci přidávat články týkající se daného tématu.

Články můžete psát sami, ale lze využít i mých služeb, kdy si mě najmete a já vám budu například jednou za týden na blog přispívat kvalitními texty s důrazem na SEO.

Součástí vytvořených microsites jsou samozřejmě vhodně rozmístěné tématické obrázky.

Ceník

Microsite "Basic" s 3 NS textu1 200 Kč (600 tvorba microsite + 200 Kč/1 NS textu)
Microsite "Premium" s 3 NS textu1 400 Kč (800 tvorba microsite + 200 Kč/1 NS textu)
Článek pro "Premium" microsite (1 NS textu)300 Kč

V ceně není započítána doména s hostingem.

V případě, že nemáte pro microsite zajištěn hosting s doménou, rád vám ho zřídím u prověřeného poskytovatele.

Lze se domluvit na microsite s větším i menším počtem normostran textu. V tomto případě se bude cena řešit individuálně.

Možnost množstevních slev!

Nezávazná objednávka

Máte o mé služby zájem? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře nebo přímo přes e-mail info@proficopywriting.cz

Jméno*:

E-mail*:

Telefon:

Zpráva*:

* takto označená pole jsou povinná.