Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Reference

Zhlédněte mé dosavadní práce a přesvědčte se o kvalitě textů. Autorem referencí je původní majitel webu Petr Páral.

Klient: TváHypotéka.cz

Webové stránky zabívající se zprostředkováním americké hypotéky od společnosti Vitacredit. K otextování webu jsem použil podklady přimo od této finanční společnosti.

Klient: PovinneRuceniOnline.biz

Web věnující se povinnému ruční. Poskytuje srovnání jednotlivých pojišťoven. Během textování webu jsem čerpal z ověřených zdrojů.

Klient: LacináDovolená.cz

Stránky zprostředkovávají dovolenou od společnosti Invia.cz, a.s. prostřednictvím partnerského programu. Vybírat můžete zájezdy celkem do deseti zemí.