Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Reference

Zhlédněte mé dosavadní práce a přesvědčte se o kvalitě textů. Autorem referencí je původní majitel webu Petr Páral.

Naberte energii během státních svátků

Klient: VikendovePobyty.eu

Pomalu ale jistě se nám blíží první poprázdninový svátek. Ve středu 28. září oslavíme Den české státnosti, což pro nás znamená zasloužený den volna a odpočinku. Takový den bychom však neměli promrhat doma u televizní obrazovky. Co takhle sbalit kufry a prožít jednodenní pobyt na některém z českých hotelů?

Celý článek...

Využijte svých dovedností a vydělejte si až 2 000 Kč

Klient: Kilerr.cz

Už jste slyšeli o nějakém místě, kde si můžete vydělat až 2 000 českých korun za to, v čem vynikáte a co umíte? Jestli ne a rádi byste na takové místo narazili, pak vás potěšíme, že nedávno světlo světa spatřil nový webový projekt Kilerr.cz, na kterém dáte všem vědět, co ovládáte a za kolik korun jste daný job ochotni udělat.

Celý článek...

Pobavte svůj protějšek sexuálním dárkem

Koupit si pozemek na Měsíci je snadnější, než jste si mysleli