Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Psaní článků

Nechte si napsat zajímavé články pro elektronická i tištěná média, které splní svůj cíl. Pomohou vám získat pozornost potenciálních zákazníků, šířit slávu značky nebo přímo prodávat.

Co tedy nabízím?

Psaní článku zahrnuje rešerše a nastudování podkladů, jeho tvorbu, copyediting a korektury. V rámci odborného poradenství navíc klientovi mohu poradit, kdy a kde články zveřejnit, aby měly maximální efekt.

Postup při psaní článků

  1. Získání podkladů a požadavků od klienta
  2. Rešerše a samotné psaní článků
  3. Odevzdání textů a zapracování připomínek
  4. Zapracování připomínek a předání finálních článků

Nezůstávejte za konkurencí a nechte si zhotovit texty, které budou plnit svůj cíl.

Cena za psaní článků

Jedna normostrana textu vás vyjde od 1 000 Kč. Nejsem plátcem DPH.

Možnost množstevních slev! Termín dodání článků závisí na aktuální vytíženosti.

Nezávazná objednávka

Máte zájem o psaní článků? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře nebo přímo přes e-mail info@proficopywriting.cz

Jméno*:

E-mail*:

Telefon:

Zpráva*:

* takto označená pole jsou povinná.