Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Korektura textu

Každý text by měl být čtivý a atraktivní, aby udržel čtenářovu pozornost. A především by měl projít korekturou a být bez chyb – gramatických i stylistických. Můžete mít na svém webu sebelepší texty, můžete mít napsány velice poutavé PR články, ale pokud se v nich objevují hrubé chyby, celkový dojem z copywritingu přijde nazmar.

Vyvarujte se proto této nepříjemnosti a nechte si ode mě provést korektury textů. Kromě samotné gramatiky vám na přání zkontroluji i stylistiku. To znamená, že text upravím do takové podoby, ve které se bude lidem lépe číst.

Korektury doporučuji objednat pro:

 • texty webových stránek,
 • katalogy,
 • PR články,
 • tiskové zprávy,
 • letáky,
 • propagační tiskoviny,
 • reklamy v tisku,
 • PPC reklamy,
 • nabídkové listy
 • a jiné texty.

Postup při korektuře

 1. Prostřednictvím formuláře nebo e-mailu mě kontaktujete a zašlete mi text, který si přejete zkontrolovat.
 2. Dohodneme se na termínu odevzdání práce a při první spolupráci také na záloze.
 3. Ve stanovený termín vám odevzdám opravený a zkontrolovaný text.
 4. Získáte text, kterým se můžete profesionálně prezentovat.

Termíny korektur se odvíjí od aktuální vytíženosti. Opravy provádím se zapnutým sledováním změn (funkce v textovém editoru Word nebo Writer), a tak vždy vidíte, co se změnilo.

Opravy textů zajišťuji v dokumentech .doc, .txt, .rtf a .pdf.

Ceník korektur

Kontrola pravopisu a gramatikyCena za normostranu (1 800 znaků včetně mezer)
Korektura textu se zvýrazněním chyb80 Kč
Kontrola pravopisu, gramatiky a stylistiky
Korektura textu se zvýrazněním úprav300 Kč

Nezávazná objednávka

Máte zájem o korektury textu? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře nebo přímo přes e-mail info@proficopywriting.cz

Jméno*:

E-mail*:

Telefon:

Zpráva*:

* takto označená pole jsou povinná.