Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Kdo jsem

Jsem člověk, který se již dva roky věnuje copywritingu a tvorbě internetových stránek. Momentálně však mnohem více času strávím vytvářením atraktivních textů pro weby a internetové obchody, tvorba stránek odešla trochu do pozadí. Rád bych, aby to tak zůstalo, protože psaní mě velice baví a rád se v něm zdokonaluji.

Vždy jsem toužil být v pracovním procesu sobě vlastním šéfem. Nyní to tak je a věřím, že se to v budoucnu nezmění.

Kromě psaní mám rád ještě sport, především fotbal, tenis a lyžování, a to jak pasivně, tak aktivně.

Jestliže máte jakékoliv dotazy ohledně copywritingu a tvorby microsites, které zde mimochodem také nabízím, nebo chcete zaslat nezávaznou objednávku, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím formuláře níže nebo skrze email info@proficopywriting.cz.

Nezávazná objednávka

Jméno*:

E-mail*:

Telefon:

Zpráva*:

* takto označená pole jsou povinná.