Poslední aktuality

24.02.2013

Nová služba psaní článků je ideální pro všechny, kteří chtějí zaujmout potenciální zákazníky nebo vybudovat známou firmu.

07.02.2012

Tvořil jsem texty na trochu lechtivé téma erotické pomůcky. Texty byly psány v rámci minisite Vibratormagazin.cz pro podporu sexshopu eVibrator.cz. Dále v současné době intenzivně pracuji na několika dalších microsites.

21.01.2012

Abych podpořil svou službu copywritingu, zhotovil jsem minisite věnovanou korektuře textu. Stránky naleznete na adrese korekturatextu.eu.

04.01.2012

Pro podporu svých služeb copywritingu jsem si vytvořil microsite, která je kompletně věnovaná právě této činnosti. Naleznete ji na adrese ocopywritingu.eu.

23.12.2011

V posledních dnech byla mou hlavní nápní práce elektronika. Samozřejmě pouze po stránce copywritingu. Právě jsem dokončil popisy produktů společnosti Expert. Konrétně mám za sebou popisky ledniček, rychlovarných konvicí, vysavačů, mixérů a dalších.

 
 

Copywriting

Mnoho webmasterů a tvůrců webů tento mocný nástroj přehlíží, ale právě copywriting může váš web dostat do podvědomí jak lidí, tak vyhledávačů.

O co se vlastně jedná? Copywriting lze prezentovat jako psaní textů, které má splnit předem stanovený cíl. Může se jednat o textování webových stránek, popisy produktů internetového obchodu či například tvorbu efektivních PR článků.

Správně napsaný text umí opravdu velké věci. Donutí návštěvníka vašeho e-shopu zakoupit zboží, vyzve ho k objednání služby a především ho přiměje na stránkách zůstat. A právě takový text vám zhotovím. Takový, který nenudí, čtenáře zaujme a pro vás bude jen prospěšný.

Co tedy nabízím?

Textování webových stránek – atraktivní a čtivé texty pro vaše webové stránky

Popisy produktů – texty s cílem donutit zákazníka zakoupit zboží

PR články – texty s velkým důrazem na SEO pro podporu vašich webových stránek

Postup při copywritingu

  1. Prostřednictvím formuláře nebo e-mailu mě kontaktujete a sdělíte mi vaše představy a přání.
  2. V případě, že nemáte ponětí pro jaké množství textu se rozhodnout, jak dlouhé by měly být popisky k produktům, jakým způsobem vaše stránky otextovat a tak dále, rád vám se vším poradím.
  3. Spojím se s vámi, hned jak to bude možné a domluvíme podrobnosti včetně nacenění a termínu dokončení vaší objednávky.
  4. Pokud vaše objednávka bude většího rozsahu, texty vám budu průběžně zasílat, abyste měli představu o tom, v jaké fázi se má práce zrovna nachází.
  5. Jakmile objednávku dokončím, vy si ji prohlédnete a pokud budete mít nějaké výhrady, vše upravím do takové podoby, abyste byli maximálně spokojeni. Protože spokojený zákazník je pro mě to nejdůležitější.

Nezůstávejte za konkurencí a nechte si zhotovit texty, jež vám přinesou ovoce, ale především peníze, protože já jsem spokojen, když vy vyděláváte!

Cena

Jedna normostrana textu vás vyjde od 1 000 Kč. Nejsem plátcem DPH.

Možnost množstevních slev!

Nezávazná objednávka

Máte o mé služby zájem? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře nebo přímo přes e-mail info@proficopywriting.cz

Jméno*:

E-mail*:

Telefon:

Zpráva*:

* takto označená pole jsou povinná.